Typ zapytania:
Product Information
Linia produktowa *
Model *
Data zakupu *
Numer seryjny *
Prosimy o wpisanie numeru seryjnego produktu
In case of queries related to Service & Warranty or Technical Support, kindly visit respective categories above.
Opis problemu
Proszę o krótki opis tamatu zgłoszenia w polu "temat"
Temat *
Szczegółowy opis sprawy *
Dowód Zakupu
Wybierz
Proszę dołączyć brakujący dokument w celu wykonania bezpłatnej naprawy. W przypadku braku dokumentu zakupu potwierdzającego okres gwarancyjny firma BenQ może zaproponować tylko naprawę odpłatną urządzenia
The following file(s) has been attached :
Załączniki
Maksymalna objętość plików nie może być większa niż 2 MB, wybierz format załącznika TXT, PDF, JPG, PNG. Aby załączyć plik kliknij przycisk "przeglądaj" i wybierz plik jako załącznik.
Wybierz
The following file(s) has been attached :
Numer sprawy - RMA
Jeśli posiadasz numer sprawy nadany przez Dział Obsługi Klienta BenQ, prosimy o wpisanie numeru RMA.
Numer RMA
Dane osobowe
Rodzaj firmy *
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu
Kraj *
Główny adres
Wiersz adresu 1 *
Wiersz adresu 2
Kod pocztowy *
Miasto *
Adres do wysyłki
Wiersz adresu 1 *
Wiersz adresu 2
Kod pocztowy *
Miasto *
Po wysłaniu danego formularza Twoje zapytanie/zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie. Następnie, system wyśle do Ciebie automatyczną wiadomość e-mail z indywidualnym numerem zgłoszenia. Upewnij się, czy adres e-mail "noreply@benq.eu" nie będzie blokowany lub uznawany za SPAM przez używane przez Ciebie programy do filtrowania poczty e-mail. Sprawdź, czy każdy kolejny mail dotyczący danego zapytania w temacie wiadomości ma poprawny numer zgłoszenia.

Jeśli po godzinie od wysłania formularza nie otrzymasz wiadomości e-mail z indywidualnym numerem zgłoszenia, zadzwoń do obsługi klienta BenQ, pod numer kontaktowy podany na naszej stronie internetowej, zakładka Pomoc Techniczna, Zadzwoń do nas. Prosimy nie przesyłać formularza ponownie.

Przesyłając dane zapytanie/zgłoszenie oświadczasz i gwarantujesz, że jesteś prawowitym właścicielem przekazanych informacji lub masz prawo do przekazywania tych informacji w imieniu osoby trzeciej.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat polityki prywatności BenQ i sposobu, w jaki chronimy Twoje dane osobowe, odwiedź następującą stronę internetową - https://www.benq.eu/pl-pl/policy/privacy-policy.html


Rozumiem i akceptuję powyższe warunki.
Prześlij